You are here

Про Українську Групу Користувачів Платформи Adobe Flash

На цьому сайті ви знайдете новини про діяльність спільноти "UA - Flash Platform User Group" (Українська Група Користувачів Платформи Adobe Flash) у Всесвітній павутині та за її межами.

Концепція групи UAFPUG

Чим UAFPUG відрізняється від тисяч інших груп та тоталітарних сект? Концептом, який складається з трьох частин:

  1. Міста та місця. Зустрічі UAFPUG проходять у різних містах України, а не лише в одному. Місто, що бажає стати містом проведення зустрічі, надає більшість доповідачів. Таким чином, місто доповідає, а слухачі їдуть до доповідачів, а не навпаки. Також зустрічі можуть проходити (і проходили) у місцях - наприклад, на морі, на річці, лісі. Колись буде створено карту покриття UAFPUG, і світ здригнеться!
  2. Одна зустріч - один концепт. Зустріч має мати тему та назву, що цю тему розкриває. Тому бажано концентрувати теми доповідей зустрічі навколо одної головної теми. Приклади: аніматори та програматори у Донецьку, Все про фреймворки у Львові.
  3. Експеримент. Експериментувати можна й треба будь з чим крім вибухівки: ми любимо пробувати нове, незвичайне, бо ми - флешери.

Наведена вище модель - ідеальна, у конкретних реалізаціях можливі відхилення. Але ми намагаємося бути саме такими, як описано.

Задачі групи

Мета групи — обмін досвідом, знаннями, навичками та добрим гумором у всьому, що стосується технологій Adobe® Flash™, Adobe® Flex™, Adobe® AIR™ та інших. Для цього у містах України та в інтернеті відбуваються зустрічі групи.

Історія виникнення та діяльності групи

Завдяки поштовій Інтернет-групі uaFlash в інтернет-просторі України утворилась певна спільнота, що на даний момент виходить на якісно новий рівень роботи та існування. В стислий термін (один день) Андрій Микитюк зі Львова створив цей сайт. Він же сповістив про створення групи компанію Adobe, яка надала групі офіційного статуту 6 березня 2008 року.

Організація зустрічей групи UAFPUG

Якщо ви бажаєте провести зустріч у вашому місті — будь ласка, опишіть вашу ідею якомога детальнiше та надішліть її нам через форму контакту. Для доступу до всіх можливостей даного сайту вам варто зарєструватися тут. Після цього, Ви зможете висловлювати свої думки щодо групи прямо на сторінках даного сайту. Ви зможете вести блог з вашими власними новинами, коментувати все, що коментується, мати право голосу в опитуваннях та багато іншого.